KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13714322
nr 1371 4322
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 44/310, daterad -55,32x34 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:17:08
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl